Hakkımızda

İsmail Çalmaz Otomotiv 2017 yılında kurulmuş olan ikinci el araç satışı, sigortacılık, operasyonel kiralama ve inşaat alanlarında faaliyet gösteren İzmir merkezli bir şirkettir. Ana faaliyetimiz ve en büyük tutkumuz otomobillerdir. Her alanda mükemmeli hedefleyen, daima müşteri memnuniyeti odaklı, güler yüzlü hizmet felsefimizle müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek çabasıyla 1500 metrekarelik merkezimizde her yıl binlerce kişinin otomobil sahibi olma hayalini gerçekleştiriyoruz.

Her biri alanında uzman ekibimizle ikinci el araç satışı, taşıt finansmanı, sigorta ve satış sonrası hizmetlerimizle müşterilerimizin ihtiyaçlarını en kısa sürede ve en doğru şekilde karşılamaktayız. Yüksek hizmet kalitemiz ve sunduğumuz imkanlarla sektörün en önemli oyuncularından birisi olmayı başarmış durumdayız.

Kusursuzluğu hedefleyen, çözüm odaklı ve müşteri memnuniyeti öncelikli iş şeklimiz ile müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya ve bu konuda kendimizi geliştirmek için çabalamaya devam edeceğiz. HAYALİNİ YAŞATMAK İÇİN BURADAYIZ!


MİSYON

Müşterilerimiz hayallerini ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak, herkesin araç sahibi olabilmesi için geliştirdiğimiz sistemler ile, ticaretimizi yenilikçi ve sürdürülebilir kılmak en temel amacımızdır.

VİZYON

VİZYON Türkiye’nin en güvenilir, istikrarlı, yenilikçi, teknolojik ve alanında en iyi hizmeti veren otomotiv markası olmak

NEDEN İSMAİL ÇALMAZ OTOMOTİV ?

Araç satın alırken içiniz rahat olsun..
Yüksek kalitedeki araçlarımızın tümü tam kapsamlı ekspertiz kontrollerinden geçirilmiş ve sizler için yenilenmiştir.